У рамках Журналістської Кузні-2016, організатором якої виступає молодіжна організація Фундація регіональних ініціатив (ФРІ), головний редактор Всеукраїнського молодіжного журналу «Я СТУДЕНТ» Ксенія Литвин провела майстер-клас на тему «Створення глянцевого журналу зсередини».

На майстер-класі учасники Кузні, які, в основному, тільки починають шукати себе у сфері журналістики, змогли дізнатися про багато нюансів створення журналу, над якими могли навіть не замислюватися. Зокрема, Ксенія Литвин розповіла про те, люди яких професій працюють над журналом, яким чином журнал повинен приносити дохід, як відбувається пошук тем для кожного номера, як визначати свою аудиторію та працювати з нею тощо.

Усі учасники Журналістської Кузні отримали найсвіжіший випуск журналу «Я СТУДЕНТ» зі співаком Нікітою Алексєєвим, а також могли ознайомитися з більш старішими номерами. За підсумками майстер-класу учасники отримали завдання від редактора: зробити інтерв’ю з відомою або просто цікавою людиною або написати свій відгук на журнал та своє бачення існування друкованої преси в епоху Інтернету.

Найкращі журналістські матеріали обов’язково будуть опубліковані в журналі або на сайті.

Якщо ти також хочеш стати нашим автором, просто напиши нам:
editor@ya-student.com.ua
Далі...


Далі...


Далі...