Поради для тих, хто провтикав літо

Що може бути кращим за літо? Теплі вечори, морозиво, канікули, пляжі, засмага, фрукти і купа сезонних спокус. Звісно, трохи заспекотно, втім, цей факт не може зіпсувати відпочинку. Але що робити, якщо більш ніж дві треті вже промайнули, а відчути літо по-справжньому ще не вдалося?

Знаєте правило останнього дня? Ні, не того, в який дороблюють усе перед дедлайнами. Правило останнього дня – це коли, припустимо, у таборі вас годують відносно, але останнього дня дають морозиво, і мозок запам'ятовує, що годували смачно. Приблизно такий фокус можна повторити і з власним відпочинком, тим більш, що залишилося якихось кілька днів…

Люди влітку поділяються на два типи: тих, хто може пережити спеку, і тих, хто виходить надвір пізно ввечері або вночі. Тому й усі літні задоволення мають два відтінки. І кожен обирає свій.


Уже перше літнє задоволення – пляжний відпочинок – можна поділити на денний і нічний. Денний – це валяння під сонцем, набування шкірою легкого шоколадного відтінку (або червоного, якщо ви не встигли засмагнути раніше чи забули про крем). Це також активний відпочинок із волейболом, плаванням і фрісбі. Нічний відпочинок на пляжі яскравіший і прохолодніший. Що б ви не обрали – відпочинок удвох чи шалену гулянку – ви завжди можете поєднати це зі свічками чи ліхтариками на піску. Можна взяти щось випити, але будьте обережними.

Також не забудьте хоч раз подивитися захід сонця чи зустріти світанок. Це можна зробити на даху, на урвищі, в горах. Загалом будь-де, куди б вас не занесло життя. Тільки візьміть з собою плед – осінь все ж наближається.

Не забувайте і про гастрономічну насолоду від літа – безліч фруктів, ягід, лимонадів, коктейлів, смузі, видів морозива. Солодкими фруктами можна замінити тортик і навіть звичні закуси на вечірці.


До речі, влаштуйте вечірку або посиденьки з друзями. Коли почнеться навчання, ви навряд чи матимете стільки вільного часу на відпочинок з приємними вам людьми. Та й не треба нікуди поспішати чи засмучуватися, що зранку буде понеділок.

Щоб потроху налаштовувати мозок на сприйняття великої кількості інформації, починайте потроху дивитися лекції, майстер-класи або просто цікаві відео на Ютубі. Спробуйте вивчити щось нове, це завжди корисно, а коли на це більше часу, навик набувається швидше. Все одно під спекою довго не погуляєш.

Уявляєте, скільки нових спогадів можна отримати? Щоб вони затримувалися з вами довше, не забувайте «підгодовувати» інстаграм або просто робити гарні фото. Це однозначно покращить вам настрій довгими зимовими вечорами, коли ви гортатимете стрічку новин.
Далі...


Далі...


Далі...