Сучасний світ розвивається настільки швидко, що з’являється безліч можливостей для особистого розвитку. Конкурси, гранти, стартапи… Єдине, що потрібно – це твоє бажання.

Всеукраїнська освітня платформа «Сходи в майбутнє» відкриває свій майданчик для молодих і активних людей, де кожен зможе реалізувати свій бізнес-план чи ідею. Все почалося ще в 2010 році, коли «Сходи» були лише задумом. Однак поступово почала формуватися команда, а творчий натхненник Ігор Найда радіє, що за цей час йому вдалося створити міцну платформу для гармонійного розвитку всіх її учасників. «Сходи в майбутнє» налагодили партнерські контакти із сімома регіонами України, а також тісно співпрацюють із 15 містами. Наразі планується приєднати до участі в платформі й Луганську область.

«Наша місія – створити умови для вільного прояву та отримання знань, стати джерелом набуття вмінь і навичок, що необхідні для людини майбутнього, – наголошує Ігор Найда. – Я хочу, щоб ви розуміли: ми не є проектом, ми – платформа для спільних дій. Це не юридична структура, не організація, де є начальник. На основі визначених принципів і цінностей ми координуємо співпрацю персоналій та організацій, що мають єдине з нами бачення розвитку України та місця молоді в спільній справі. Ми є майданчиком, який дає молодим людям базу для набуття тих якостей, що забезпечать їм успішний особистісний розвиток та можливість розбудовувати Україну для українців».

Освітня платформа працює за п’ятьма напрямками: патріотизм, лідерство, розвиток особистості, менеджмент і самоврядування. «Мета платформи – отримати нове покоління свідомих, кваліфікованих фахівців, –  каже головний менеджер Максим Чикал. – Оскільки наша основна аудиторія – студенти, то важливо навчити їх нести персональну відповідальність за майбутнє країни, прищепити вміння здобувати знання та навички для запуску механізмів саморозвитку, а також – мотивувати до участі в суспільному й державному житті, розповісти, як формувати свою місію».

Що дає освітня платформа «Сходи в майбутнє»?

Ви загорілися ідеєю, але немає грошей, немає додаткових ресурсів, не знаєте, як її втілити або ж вона довго «лежить у валізі»? Швидше відкривайте її, не гайте часу!

«Сходи» пропонують тренінги, семінари, вебінари й відео-лекції, а також фасилітації – так звану взаємодію, наприклад, командну. Минулого року платформа провела такі фасилітації з вироблення візії, місії та цінностей для студентів та інтернів в Одесі, Полтаві, Харкові, Києві та Тернополі.

Участь у програмах дасть:

1. Знання, вміння, навички від провідних бізнес-тренерів і фахівців.

2. Можливість долучитися до молодіжних форумів, отримати нові знайомства.

3. Підтримку в реалізації власних проектів.

До прикладу, таку підтримку отримав ініціатор створення української асоціації студентів-фармацевтів, Антон Гончар. Подібні проекти існують тільки в 10-ти країнах світу, а в Україні UPSA (Ukrainian Pharmaceutical Students’ Association) – це перша організація. За словами Антона Гончара, основною метою проекту є об’єднання всіх студентів-фармацевтів України, створення єдиної студентської асоціації та приєднання до Міжнародної федерації студентів-фармацевтів.

«Я дуже вдячний платформі «Сходи в Майбутнє» за те, що вона сприяла нашій участі у фасилітаціях, бо це дало нам можливість розвивати ідеї й популяризувати асоціацію в Україні», – зазначив Антон.

Надихнувся роботою «Сходів» і один з її перших учасників, п’ятикурсник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Дмитро Кузнець. Він запустив свій молодіжний проект Social Event Entertaiment. Фестивалі, концерти, ярмарки, святкові події – це «кухня» команди. Проект не тільки проводить різноманітні заходи, але й навчає інших тому, як влаштовувати своє дозвілля й організовувати подібні веселощі.

«Завдяки ентузіазму й величезному бажанню ми організували Міжуніверситетський студентський квест «Kyiv October Quest». Він пройшов у форматі інтерактивної спортивної гри. Скажу одне, було круто!», – поділився Дмитро.

«Сходи в Майбутнє» приготували для молодих і креативних ще один подарунок – гранти. 

Грантова програма пропонує декілька напрямків:

  • охорона здоров’я.
  • студентське самоврядування.
  • соціальна реабілітація бійців АТО та їхніх сімей.
  • інформаційно-комунікаційне забезпечення висвітлення діяльності та її партнерів. 

Участь у гранті може взяти громадська організація, студентське об’єднання та студентський парламент. Конкурс проводиться щопівроку, для участі вам необхідно заповнити грантову заявку й очікувати на вердикт грантодавця. Якщо ваш проект інноваційний, сучасний і цікавий, то ви отримаєте на його реалізацію 15 000 гривень, але це – не остання межа. Так, студенти й інтерни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького взяли участь у проекті «Школа лідерів нового покоління», що відбувся за підтримки Корпорації «Юрія-Фарм» та «Фарма Персонал», і виграли грант на суму 30 000 грн.

У найближчих планах платформи «Сходи в Майбутнє» – запуск сайту, налагодження контактів з іншими ВНЗ України, пошук нових партнерів і, звісно ж, креативної молоді! 

Сторінка платформи на Facebook: https://www.facebook.com/future.sxody/?fref=ts

Фото Стелли Марчук
Далі...


Далі...


Далі...