Навчайся безкоштовно в найкращих викладачів світу

Благодійний фонд MagneticOne.org зробив переклад українською мовою всесвітньовідомих онлайн-курсів Khan Academy. Відтепер, завдяки клопіткій роботі організації, якісна іноземна освіта стає доступнішою для пересічного громадянина.

В рамках проекту «Переклад онлайн-курсів» створено YouTube-канал із відеоуроками на різні цікаві теми, починаючи з мистецтва і закінчуючи фізикою чи біологією. А завдяки україномовним субтитрам людина зможе не тільки дізнатися потрібну інформацію, а й підтягнути свою англійську.  Важливо, що всі запропоновані лекції записані провідними викладачами з усього світу.

Про доцільність безкоштовної онлайн-освіти годі й казати. Кожен охочий може зайти на канал YouTube у будь-який зручний для нього час, обрати необхідну тему та вільно навчатися. Також проект «Переклад онлайн-курсів» стане в нагоді сучасним вчителям старших класів та викладачам університетів.

ЮЛІЯ БІЛАШ, керівник проекту

«Ми хочемо покращити онлайн-освіту України, зробити її доступнішою. Надати можливість кожному українцю навчатися у провідних вчителів світу абсолютно безкоштовно, їхньою рідною мовою. Онлайн-освіта має багато плюсів: незалежність від вчителів, незалежність від графіку (ці відео можна переглядати навіть пізно вночі), незалежність від місця знаходження та фінансового становища, а також можливість покращити свій рівень англійської мови (розширити словниковий запас та навчитися сприймати мовлення англомовного спікера на слух)».

ОЛЬГА ЯЦИШИНА, перекладач, волонтер проекту

«Проект, безперечно, має неоціненне значення, адже покликаний доносити до людей найкориснішу та найцікавішу інформацію з усього світу рідною мовою».

ЮЛІЯ ГУЛАКОВА, редактор перекладів, волонтер проекту

«На мою думку, такі проекти дуже важливі в наш час, адже дають змогу всім охочим, не докладаючи великих зусиль і, тим паче, коштів, самостійно вивчати будь-які предмети».
Далі...


Далі...


Далі...