Літо пролетіло так швидко, і у двері знову завітав вересень. Одним словом, тебе знову чекає навчання, недоспані ночі та перевантаження. А ще одним мінусом є те, що тепер знову потрібно прокидатися рано вранці. Якщо тобі так само, як і нам, важко вставати зранку, пропонуємо ефективні прийоми, як обдурити себе і не проспати першу пару!

Прокидайтесь із першого разу. Вам, напевно, знайома фраза: «Ну ще 5 хвилин…» – і відкладання будильнику. А за цими 5-ма хвилинами слідують ще 5 хвилин, і в підсумку на годиннику вже 8-ма, і ви роздратовані. Із поспіхом збираєтесь та біжите на пару, по дорозі придумуючи історію для викладача про те, що ви бабусю переводили через дорогу, тому й запізнилися. А цього можна уникнути. Просте, проте дуже ефективне, правило – «прокидатись з першого будильника». Зрозумійте, що 5 хвилин вас ніяк не врятують, а лише підвищать ваші шанси проспати.

Освіжіться. Якщо ж піднятися з ліжка вам вдалося (це вже перемога!), проте прокинутись ви так і не змогли та ще спите на ходу, тоді наступна порада для вас незамінна. Умивайтеся холодною водою. Таким чином, ви не лише прокинетесь, але й приведете до ладу свої думки.

Тіште себе смачненьким. Сніданок – це невід’ємна частина вашого продуктивного дня. Погодьтесь, приємніше прокидатися зранку і знати, що тебе чекатиме дещо смачненьке в холодильнику.

Прокидайтеся з музикою. Ще одна ефективна порада, щоб прокинутися – послухати приємну для вас музику. Такий прийом зарядить енергією та гарним настроєм, якщо не на весь день, то на ранок точно.

Ранок із користю. Психологи стверджують, що зранку мозок краще сприймає нову інформацію. Тому якщо звечора ви не змогли вивчити якийсь матеріал до пар, сміливо можете прокидатися раніше і вчити. Також зранку найкраще вирішити всі проблеми і прийняти важливі рішення.

Сподіваємось, що ці короткі поради допоможуть вам прокидатися вранці бадьоро і проводити весь день із користю.
Далі...


Далі...


Далі...