Топ-8 ресурсів для вдосконалення тексту

Кажуть, що досконалих текстів не буває. Проте стрімкий розвиток комп’ютерних та інтернет-технологій дозволив нам користуватися програмами, які допомагають наближувати тексти до ідеалу. Ідеться про перевірку орфографії, підбір ключових слів, SEO-оптимізацію, контроль заспамленості та рівня унікальності. Тож ми пропонуємо тобі 8 ресурсів, де можна вдосконалити свій текст.

ТИПОГРАФСЬКА РОЗКЛАДКА ІЛЛІ БІРМАНА (УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ)

Інструмент, який можна завантажити та встановити у вигляді програми. Підійде для справжніх поціновувачів української мови та перфекціоністів, адже друкувати складні символи типу апострофа, української «ґ», правильні лапки та довгі тире замість мінусів та дефісів стало набагато легше.

ISTIO

Ресурс для копірайтерів, замовників статей, блогерів та всіх, хто працює з текстом. Дозволяє зробити аналіз текстів за SEO-параметрами: визначити довжину тексту, кількість слів, відсоток «води» в тексті, щільність ключових слів тощо.

8NOG

Онлайн-інструмент, який проаналізує тексти за загальними параметрами та зробить корекцію: видалить зайві пробіли, порахує кількість знаків та скоротить їх до потрібної кількості, визначить ключові слова. Проте певні функції цього ресурсу доступні тільки для досвідчених користувачів.

TEXT

Онлайн-платформа перевірки текстів на плагіат та орфографію. Крім цього, завантажений текст діагностується за SEO-параметрами. Також для користувачів це найбільша біржа копірайтингу, де можна писати та продавати власні тексти.

GLVRD

Програма схожа на онлайн-редактора. Дозволяє не лише скоротити, але й якісно покращити текст, викидаючи з нього зайві слова, штампи та кліше, також дає пояснення, чому та як варто відредагувати матеріал.

LANGUAGE TOOL

Ресурс для перевірки текстів 25-ма мовами. Виправляє граматичні, пунктуаційні та орфографічні помилки, покращуючи стиль тексту загалом.

SPEECHPAD

Програма дозволяє переводити аудіо- та відеозаписи в текст. Це доволі зручно для розшифровки інтерв’ю.

WORD ASSOCIATIONS

Сервіс, що підбирає асоціації до слів, генерує іменники, прикметники та дієслова, які пов’язані та найчастіше вживаються із введеним словом.
Далі...


Далі...