Brunettes Shoot Blondes: шаленіють від блондинок

Сказати, що Brunettes Shoot Blondes стали сенсацією 2016 року – не сказати нічого. Гурту з Кривого Рогу, назву якого вимовити з першого разу не вдавалося майже нікому, знадобився всього місяць для того, щоб з’явитися на сторінках провідних музичних видань – у тому числі й прославленого Billboard. Музичне відео на англомовну баладу «Knock Knock» зібрало більше 6,5 млн. переглядів на YouTube, і це – абсолютний рекорд серед українських виконавців. Чим же пояснити такий шалений успіх? Звичайним збігом обставин, шаленою фортуною чи результатом плідної праці?

Своїми історіями та секретами із журналом «Я СТУДЕНТ» ділилися соліст гурту Андрій Ковальов та барабанщик Роман Соболь.

Усе велике завжди починається з малого. Розкажіть трохи про початок свого музичного шляху.

Наш гурт існує з 2010 року, а на перший концерт прийшло всього 150 чоловік. Ми часто виступали в клубах: писали новий матеріал та одразу ж тестували його на публіці. Узагалі, все відбувалося дуже швидко. Ми випустили кліп на пісню «I Don’t Know», а через два роки вже дали декілька концертів в Європі. Пізніше почалася співпраця з німецьким автогігантом Opel, а наші пісні почали звучати в телерекламі.

У чому секрет успіху пісні «Knock Knock»?

Усе просто. Пісня успішна тоді, коли ти наспівуєш її цілий день.

А чим вам так завинили блондинки? Як з’явилася така цікава назва гурту?

Навпаки, ми дуже любимо блондинок, тому й захотілось їх якось увіковічнити. От і вибрали слова, які співзвучні між собою!

Як довго формувався склад вашого гурту?

Ми з Ромою (барабанщиком) – із Кривого Рогу. Взагалі, в нашому місті більшість людей, що займаються музикою, знають одне одного. От і ми були знайомі давно, але грати разом почали тільки з 2010 року. Пізніше в Києві до нас приєднався Юра (бас-гітарист) та Ігор (клавішник).

Які міста ви вже встигли підкорити, а які ще тільки в планах?

Ми виступали в Німеччині, Польщі. У минулому році був тур Україною: наш гурт відвідав із концертами Дніпропетровськ, Одесу, Харків, Львів, Кривий Ріг... Ну і, звісно ж, ми виступали на багатьох музичних фестивалях. Зараз у планах виступи в Одесі, Харкові, Дніпропетровську. Взагалі, рік повинен бути насиченим: плануємо виїхати з концертами до Європи, виступити на топових музичних фестивалях!

Що мотивує вас створювати нові альбоми та хіти?

Музика – це те, від чого справжньому музиканту не сховатись. Ми хочемо творчо самовиражатися, ділитися тим, що любимо. Це і є нашою головною мотивацією!

Не думали написати пісню українською мовою? Чи це не буде поєднуватися з уже створеним образом, що так імпонує слухачам?

Поки що не плануємо, але хто знає? Можливо, скоро дозріємо й до цього. Ми росли на британській та американській музиці, вона нас надихала. До того ж, англійська мова дає можливість донести свою творчість до широкої аудиторії, що не обмежується кордонами однієї країни.

А що ще, крім британської та американської музики, вас надихає?

Натхнення  всюди – це люди, подорожі, фільми. Іноді можна йти супермаркетом та створювати пісню. Або обдумувати ідею для кліпу, стоячи в черзі.

Чим би ви займалися, якби не музикою?

Важко сказати. Якби довелося обрати щось інше, то однозначно це була б творча професія. Андрій, наприклад, пробував себе в якості режисера наших кліпів.

Популярність – це головний пріоритет для вашого гурту?

Ми ніколи не розглядали популярність як ключовий фактор. Тоді ми б уже давно звернули в бік форматних пісень російською мовою, як нам радили ще на початку творчого шляху. Важливо створювати такий матеріал, який подобається, в першу чергу, нам самим. Чудово, що є люди, які теж його цінують!

Ви на власному прикладі показали, що маловідомий гурт з Кривого Рогу може стати світовою сенсацією. У чому тут секрет?

Секрет – у креативній ідеї, у створенні оригінального матеріалу. Важливо не підлаштовуватися під загальні сценарії, а створювати власний, робити те, що подобається.

А чи є у вас життєве кредо?

Звісно. Ніколи не падати духом!
Далі...


Далі...


Далі...