У весняні будні київським студентам додасть драйву масштабний студентський open-air фестиваль BestKNUFest 2.0. Уже 13-14 травня на ВДНГ професійні українські музиканти та талановиті початківці розпалять вогонь у серцях відвідувачів.

«Успіх минулого фестивалю спонукав нас розширити його масштаби. Тепер ми маємо два дні незабутніх емоцій, шалених розваг та об’єднаної студентської тусовки», – каже автор проекту Антон Скуратов.

У перший день на великій сцені виступатимуть провідні ді-джеї, а на другий – відомі українські гурти, а також студентські бенди. Організатори обіцяють феєричне екстрим-шоу, розваги на будь-який смак, а також лаунж-зону та фуд-корти.

Минулого року BestKNUFest зібрав на ВДНГ близько 3-х тисяч відвідувачів. Цьогоріч планують фестиваль із 10-ма тисячами студентів різних київських ВНЗ.

«Наша головна мета – створити велику студентську спільноту із представників усіх вишів Києва, а згодом – і України», – каже один із організаторів Людмила Корнієвич.

Авторами ідеї є студенти КНУ імені Тараса Шевченка Антон Скуратов та Данііл Циганок. Фестиваль проходить за підтримки Студентського парламенту КНУ, в тому числі Студпарламенту Інституту журналістики DVІЖ prod.

Що? – BestKNUFest

Де? – ВДНГ

Коли? – 13-14 травня, з 12:00 

Вхід вільний.

Інформаційна підтримка – Всеукраїнський молодіжний журнал «Я СТУДЕНТ»
Далі...


Далі...


Далі...