Cтудент – це безсонні ночі, семінари та курсові роботи, міцна кава зранку і… безперестанні пошуки підробітку. Але не цього разу! Завдяки Виставці програм практики і стажувань, яка відбулась 28 вересня на базі КНЕУ ім. В. Гетьмана, студентам не потрібно було нічого знаходити. Навпаки, це їх шукала велика кількість відомих компаній та організацій, представники яких зібрались у конференц-залі університету. Студентам потрібно було лише обрати, де саме вони хочуть працювати, одразу ж заповнити резюме та навіть пройти співбесіду. А заохочували студентів компанії-роботодавці різноманітними смаколиками.

Виставка була заснована директором центру кар’єрного розвитку STUD-POINT Володимиром Швецом і вже третій рік допомагає як студентам, так і роботодавцям. «Усе почалося зі створення ярмарки вакансій, але оскільки наша організація націлена на влаштування саме студентів, то ми вирішили зробити таку виставку, яка орієнтується більше на практику та стажування. Цей захід націлений на ті компанії, які готові брати до себе студентів без досвіду роботи і потім навчати їх», – пояснює одна з організаторів виставки Євгенія Лєсніченко. Так, на заході було велике різноманіття вибору для студентів. Тут пропонували роботу такі провідні компанії, як British American Tobacco, Nestle, L’OREAL, Інтертелеком, Roshen, модний бренд головних уборів LuckyLOOK, і це іще далеко не весь перелік! «Завдяки виставці деякі компанії за нашою порадою почали створювати для себе подібні програми практик та стажувань», – розповідає Євгенія. Пізнавальними та корисними для відвідувачів виставки були також різні цікаві тренінги від роботодавців, на які вони могли потрапити. І вибір був великий: аж 30 лекцій. Так, скажімо, організація Deloitte пропонувала тренінг на тему: «Як отримати offer letter від компанії-мрії», а DB Schenker – «Секрети швидкого кар’єрного росту в логістиці. Поради від HR-менеджера».

Студентів із різних університетів, які вирішили не втрачати шансу одразу ж під час виставки отримати бажану роботу і поспілкуватися з представниками компаній, було багато. І всі були чимось зайняті: деякі консультувалися з представниками компаній, а деякі вирішили не гаяти часу і вже писали резюме. «Я вважаю, що це дуже гарна можливість для студентів, які хочуть знайти роботу, пройти якусь практику і бажають знайти перспективи для свого розвитку. Особисто для мене ця виставка є важливою, адже я зацікавлена в кар'єрному зрості. Тому планую знайти і для себе також якісь цікаві можливості для стажування і працевлаштування», – говорить Ольга, студентка 3-го курсу КНЕУ ім. В. Гетьмана.

А для тих, хто пропустив Виставку програм практики і стажувань, ще є можливість відвідати Ярмарку професій, яка триватиме 25 і 26 жовтня у КНУ ім. Т.Шевченка. Тож не вагайтесь – дійте!
Далі...


Далі...


Далі...