Найбільша молодіжна конференція цієї весни – YouthSpeak Forum відбудеться 1 квітня 2017 року!

Уже другий рік поспіль AIESEC збирає громадські організації, активну молодь, бізнес сектор та представників держави на всеукраїнському YouthSpeak Forum. Цього року планується залучити більше 500 учасників.

YouthSpeak – це глобальний проект, що починається з опитування та допомагає визначити молодіжні тренди у працевлаштуванні, самореалізації та розвиткові суспільства. Результати опитування обговорюють на форумі, на якому також створюються активності для задовольняння цих потреб та втілення спільних ідей.

Форум складається з блоків «Inspire», «Engage» та «Act» як ключових моментів у створенні будь-яких змін. Тому в розкладі:
1. «Powerful talks». Виступи лідерів думки на такі теми, як «Співпраця, як глобальна тенденція у всіх відносинах», «Цілі сталого розвитку ООН», «Лідерство» та «Контекст України на сьогодні».
2. Панельна дискусія. 5 спікерів із різних сфер висловлять свої думки на тему: «#Трансформуй. Які можливості та проблеми на шляху до зміни себе, країни, світу?»
3. «Workshop». Навички 2020, де і як їх взяти.
4. Простір можливостей. Стати частиною громадської організації, знайти роботу в корпоративному або державному секторі, підтягнути свої навички та знання? На форумі будуть усі деталі про максимальну кількість можливостей.
5. Case Studies. 6 прикладів різних ситуацій від компаній, громадських ініціатив та державних установ, які потрібно покращити чи визначити основні перешкоди на шляху до їх успіху. Авторам найкращих ідей запропонують брати участь у їх втіленні.

Більше інформації на сайті: aiesec.ua/youthspeakforum

#Трансформуй разом з Торгово-промисловою Палатою України та AIESEC в Україні на найбільшій молодіжній події року – YouthSpeak Forum!
Далі...


Далі...


Далі...