22 квітня на столичному ВДНГ відбудеться молодіжний фестиваль подорожей «З Рюкзаком». Гості дізнаються, як мандрувати майже безкоштовно, навчатися в іноземному виші за обміном, знайти роботу або волонтерський проект на іншому кінці світу.

На вас чекають:

  • історії та лайфхаки від більше ніж 20-ти досвідчених мандрівників;
  • презентації програм навчання, стажування, волонтерства та працевлаштування за кордоном;
  • конкурси з призами від партнерів фесту;
  • майстер-класи з фотографії, танців, скетчингу і не тільки;
  • ярмарок туристичного спорядження, одягу та подарунків;
  • фотозони, кінопоказ та ще багато сюрпризів.

Знайомимо з деякими спікерами фесту:

Андрій Ніколаєв. Залишив кар'єру в банку і вирушив у навколосвітню мандрівку, яка тривала два роки. Відвідав Еквадор, Перу, Гаїті, Непал та ще десятки екзотичних країн.

Тетяна Івашківська. Здійснила навколосвітню подорож Північною півкулею за 40 днів. Відвідала 35 країн: від Японії до США, від Аргентини до Арктики. На фестивалі поділиться враженнями від мандрів Крайньою Північчю.

Дмитро Охріменко. Один із засновників Ukraїner – медіапроекту про найвіддаленіші куточки країни, людей, мистецтво та їжу. Дмитро розповість про нетуристичні маршрути Україною.

Мар’я Лукошкіна і Дмитро Гонтаренко. Удвох відвідали 27 країн. Серед них – держави Середньої та Південно-Східної Азії, Океанії, Північної Африки. На фестивалі розкажуть про 100 днів на неспокійному Близькому Сході.

Ярослав Гула. Відеоблогер та автор проекту «Україна без грошей». Відвідує українські міста, не витрачаючи ані копійки, і ділиться враженнями на каналі YouTube.

Павло Морковкін. Подорожує невизнаними республіками і гарячими точками. Не раз потрапляв у екстремальні ситуації. Розповість про Палестину, зокрема Сектор Газа – одну з найбільш закритих територій світу.

Маріанна Карпова та Мар’яна Яновська. Розкажуть, як за 5 місяців відвідали 5 південноамериканських країн: Бразилію, Болівію, Перу, Чилі та Аргентину.

Список спікерів оновлюється!

Фестиваль відбудеться за адресою: м. Київ, пр. Глушкова, 1, павільйон 19.
Вартість квитків: 60 гривень у попередньому продажу, 80 гривень у день події.
Придбати онлайн: 1001bilet.ua/2516-c_rjukzakom.html

Долучайтесь до груп фестивалю у соціальних мережах:
facebook.com/events/252536595185451/
vk.com/z_rukzakom

Приходьте за натхненням для нових подорожей!
Далі...


Далі...


Далі...