Уперше в Україні, за ініціативи Благодійного фонду MagneticOne.org, було перекладено курс «Критичне мислення» всесвітньо відомої освітньої платформи Khan Academy. 

Відтепер один із найпопулярніших відеокурсів у світі став доступним для українців. У рамках проекту «Переклад онлайн-курсів» команда БФ MagneticOne.org та перекладачі-волонтери створили українські субтитри до популярного за кордоном курсу «Критичне мислення». 30 цікавих відеолекцій від найкращих викладачів Іллінойського та Єльського університетів уже знаходяться у вільному доступі на каналі проекту в YouTube.

Курс «Критичне мислення» навчає самостійно, чітко, правильно і ефективно мислити, виділяти проблему, яку необхідно вирішити, самостійно знайти, проаналізувати та дати оцінку певній інформації. Що, своєю чергою, сприяє самовдосконаленню слухача. Слід також зазначити, що за оцінками слухачів цей курс знаходиться в ТОП-3 найкращих онлайн-курсів світу.

Нагадуємо, що завдяки проекту «Переклад онлайн-курсів» вже перекладено низку відеолекцій з різних дисциплін всесвітньо відомої онлайн-платформи Khan Academy. Більше відео та новин можна знайти на сторінці проекту у Facebook та на каналі в YouTube.
Далі...


Далі...


Далі...