Головна футбольна подія літа чекає на тебе!

Агов! Якщо ти, раптом, забув, яка спортивна подія розпочинається вже наступного тижня, тоді редакція журналу «Я СТУДЕНТ» нагадує!

Те, чого так довго чекали українські вболівальники, нарешті стає реальністю. Чемпіонат Європи з футболу наближається з шаленою швидкістю. Наша команда вже встигла провести збори і навіть один контрольний матч з Румунією. Поєдинок мав хоч і товариський статус, проте закінчився доволі драматично. 3:4 – рахунок говорить сам за себе. На щастя, всі залишилися здорові. А от по завершенні італійського збору в Сардинії, команду покинуло шість гравців, адже для остаточної заявки на турнір повинно було залишитися 23 футболіста. Зокрема, до складу команди сенсаційно не потрапив динамівець Олег Гусєв.

Щільний графік тренувань збірників не змусить уболівальників сумувати, і вже завтра можна буде переглянути другий контрольний матч українців перед ЧЄ-2016 з командою Албанії.

Збірна України виступатиме у групі С. У дебютній грі на турнірі українцям доведеться випробувати власні сили з «бундес-машиною» – збірною Німеччини на чолі з Йоахімом Левом. На даний момент ця команда вважається головним фаворитом чемпіонату, тому відповідальність перед нашою командою величезна.

Нагадаємо, що гра з німцями відбудеться 12-го червня. Стартовий свисток пролунає о 22:00. Поєдинок прийматиме місто Лілль – це одне з трьох міст, де збірна України проведе свої ігри. Наступними суперниками для нас стане Північна Ірландія, а потім – Польща.

Чемпіонат Європи з футболу-2016 триватиме з 10 червня по 10 липня у Франції.

Журнал «Я СТУДЕНТ» пильно слідкуватиме за успіхами нашої збірної та обов’язково інформуватиме своїх читачів про все найцікавіше, що відбуватиметься на чемпіонаті. НЕ ПРОПУСТИ!
Далі...


Далі...


Далі...