Жити на одну стипендію з кожним днем стає все важче? Тобі вистачає тільки на їжу та проїзд, але ще й розважитися хочеш? Саме для тебе ми підібрали заходи за безцінь на серпень.

«Мистецтво бачити». До 3-го вересня ти зможеш потрапити на виставку справжніх унікумів сучасного мистецтва: Василій Бажай, Ярослав Присяжнюк, Марія Куликовська, Олександр Ройтбурд, Олег Тистол та Юрій Мусатов. Захід не обіцяє бути ординарним і змусить побачити справжню красу в повсякденному житті, якою ми так сильно нехтуємо. Експозиція безкоштовна, знаходиться на вулиці Михайлівській, 22-в.

Підніміть руку, хто не любить котиків? Всі їх люблять, тому 27 серпня о 10:00 у 8-му павільйоні на ВДНГ відбудеться урочисте відкриття фестивалю котиків. Це волонтерський проект, тому його головна мета – це знайти люблячих та відповідальних господарів безпритульним котикам. На гостей фестивалю чекає ярмарок, котячий аквагрим, майстер-класи для дітей та справжній аукціон для дорослих!

Чи захоплювався ти хоча б раз майстерністю виконання графічних картин? Чи ставив собі запитання на зразок «Як можна настільки рівно, без лінійки, вимальовувати ці лінії»? Виставкова платформа «Я галерея» дає шанс насолодитися мистецтвом графіки. Захід присвячений великому майстру – Георгію Якутовичу, котрий змалював у своїх картинах Карпати 60-80 років.

А молодий харківський живописець Ігор Дулин на теренах арт-простору «Коловорот» представить публіці серію картин, які присвячені красі та неповторності сонця. Він змальовує кожний промінь своєрідно та неповторно, наповнюючи його загадковістю та містичністю.

Ти просто обожнюєш фільми або хочеш сходити в кіно зі своєю половинкою, але ціни на квитки кусаються? Ми знайшли для тебе вихід! У кінотеатрах «Ленінград» та «Флоренція» по буднях вдень ціна на квитки становить 30-45 грн. А також у середу діє День глядача, коли квитки можна купити за 30 грн. Якщо тобі цей варіант не сподобався, то щовихідних на Співочому полі проходить показ кіно просто неба безкоштовно. Уяви собі: ніч, не спекотно, ви сидите у мальовничому місці на пуфиках та дивитеся свій улюблений фільм. Круто, так? А після кіно можна спостерігати, як сходить сонце.

Не знаєш, де посидіти з друзями ввечері? Ми пропонуємо тобі відвідати Sky Family Park! Там ти можеш насолодитися приємною музикою та гарним краєвидом. По буднях вхід вільний. А якщо ти ще не купався влітку, то не прогав момент! На території цієї лаунж-зони знаходиться величезний басейн!

Як ти вже зрозумів, дешево – це не завжди сердито. Навіть з копійками у кишенях ти зможеш відвідати культурні місця та сповна насолодитися літнім відпочинком.
Далі...


Далі...


Далі...