Ярмарок вакансій: кого у 2017 році шукають роботодавці

Раніше студенти всі свої сили вкладали лише в навчання та намагалися бути успішними в університеті. Сучасні ж студенти більш вибагливі до себе (власне, як і роботодавці до них) та розпочинають будувати кар’єру ще під час навчання. Воно й не дивно, адже роботодавці теж зацікавлені в молодих, повних енергії та креативу робітниках. Тож зараз можна знайти велику кількість програм стажування для майбутніх фахівців, які тільки-но розпочинають свій кар’єрний шлях.

28-29 березня відбувся ярмарок вакансій «Імпульс», організатором якого виступив Центр кар’єрного розвитку STUD-POINT. Учасники мали змогу безкоштовно відвідати тренінги та майстер-класи на тему професійного розвитку, отримати консультацію з написання резюме та проходження співбесіди, а також познайомитися з представниками більш ніж 50 провідних компаній. Журнал «Я СТУДЕНТ» поспілкувався з потенційними роботодавцями й дізнався, кого ж вони шукають.

Як виявилось, однією з найпопулярніших залишається сфера IT. Немає значення, чим займається компанія: реалізацією проектів в Інтернеті, логістичними послугами чи туризмом –  без технологій зараз нікуди.

Друге за затребуваністю місце посідають маркетологи та менеджери з продажів. Світовий ринок наразі переповнений найрізноманітнішими продуктами та послугами. Тож в умовах значної конкуренції вміння презентувати й продати товар, а також знання потреб споживачів є вкрай важливим для різних фірм. 

Останнім часом популярності набирають такі новостворені спеціальності, як CSR (customer service representative) та HR (human resource). CSR – представник відділу обслуговування клієнтів. Це людина, яка допомагає клієнтам, відповідає на їхні запитання, вирішує можливі проблеми при використанні продукції чи послуг фірми. HR – менеджер з персоналу, який відповідає за корпоративну культуру, підбір персоналу, його оцінювання, навчання та адаптацію до роботи.

Попри появу та розвиток нових спеціальностей і напрямів роботи, затребуваними в багатьох компаніях залишаються бухгалтери й фінансисти. Хтось же повинен рахувати прибутки компанії та зарплатню талановитим працівникам!

Якщо ж говорити про якості, якими має володіти потенційний кандидат, то тут роботодавці дуже прискіпливі та вимогливі. Майже всі запевняють, що найважливішими особистісними якостями є відкритість, бажання розвиватися та професійно зростати разом із компанією, цілеспрямованість та націленість на результат. Також багатьом компаніям важливо, щоб їхні працівники дотримувалися позитивної життєвої позиції, мали правильні цінності, вели активний та здоровий спосіб життя. Важливо бути комунікабельним, творчим, готовим до викликів та експериментів. До речі, усі роботодавці запевняють, що важливою вимогою є гарне (в деяких компаніях – навіть відмінне) володіння англійською мовою. А знання інших іноземних мов буде значною перевагою.
Далі...


Далі...


Далі...