Ольга Кузьменко – переможниця цьогорічного конкурсу краси «Міс Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка». Кожен університет хоче знати своїх героїв в обличчя. Саме тому ми зустрілися з Ольгою та поставили їй декілька запитань.

Ти сказала, що участь у конкурсі – це «весняний експеримент», і що друзі запропонували тобі позмагатися. Чи є ще щось, що мотивувало тебе взяти участь в «Міс Інституту Журналістики»?
Я дуже хотіла виступити на сцені інституту, станцювати, показати себе. Багато моїх одногрупників, друзів та знайомих не мають можливості прийти на змагання. До того ж, я в Києві танцюю не так вже й часто. Багато хто хотів побачити чого я досягла в танцювальній кар’єрі, і це послугувало основною причиною, чому я вийшла на сцену рідного інституту.

Що ти можеш сказати з приводу конкурсної фотосесії?
Це була фотосесія присвячена СНІДу. Її проводила Єва Таран – відомий фотограф. Фотосесія була безкоштовною, адже це наш спонсор. Разом із конкурсантками у фотозйомці брала участь Олександра Кучеренко – чинна «Міс Україна» та студентка Інституту журналістики.

Репетицій було дуже багато. А як до твоїх пропусків ставились викладачі?
Взагалі в нас були репетиції до пар, після пар. А якщо доводилося пропускати пари через підготовку до конкурсу, то роботи я надсилала на e-mail викладачам. Вони нормально реагували на це. Я навчаюсь на 3-му курсі на спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю», де більшість дисциплін профільні, і викладачі добре ставляться до таких заходів як «Міс ІЖ». Крім того, я є членом DVІЖ prod (Студпарламент Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка), ми часто організовуємо заходи у стінах Інституту журналістики, багато пропускаємо. Але викладачі це схвалюють, адже ці організаторські навички розвивають із нас спеціалістів із комунікації. Тим паче, якщо я збираюся працювати у сфері івентів.

Що було найскладнішим у конкурсі?
Не було часу виспатися. Тобто повсякденні справи залишаються: навчання, тренування, заняття спортом. Окрім цього всього, близько 4-х годин щодня йшло на підготовку до «Міс ІЖ», проведення фотосесії, зйомки відео-візитівки тощо.

Щось змінилося після перемоги?
Все йде добре. Викладачі тепло приймають, йдуть на поступки. Зараз йде підготовка до «Королеви КНУ», і мене звільняють від пар, дозволяють йти раніше. Взагалі, викладачі дуже добре ставляться.

Чи страшно тобі йти на «Королеву КНУ»?
Ні, не страшно. Це велика відповідальність, адже хочеться гарно виступити та добре представити інститут. До того ж, на «Міс ІЖ» була атмосфера взаємопідтримки. А тут із першого дня відчувається конкуренція. Цього контрасту не передати словами.

Чому ти вступила саме до Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка?
У першу чергу я обрала КНУ, а вже потім – спеціальність. Прийшла, подивилася, послухала, і мені все сподобалося. Я й досі думаю, що в нас найкращий університет у країні. У мене багато друзів навчаються і в КНТЕУ, і в Могилянці, і в КПІ, та я все ще дотримуюся своєї думки.
Далі...


Далі...


Далі...