Університет Моєї Мрії

Ідеальний університет очима молоді

Навчальний рік поступово добігає свого завершення, а значить – саме час трохи… помріяти! Поки у вухах ще не стихли звуки будильника та дзвінків на пари і поки мозок ще пам’ятає запахи аудиторій та коридорів, пропонуємо вам поринути у свої фантазії та дозволити собі декілька «А от якби…»

 Про проект

Такого ще не було! Всеукраїнський молодіжний журнал «Я СТУДЕНТ» презентує проект, який не залишить тебе байдужим. «Університет Моєї Мрії» – це думки та уявлення молоді про ідеальне місце, в якому було б нескінченне бажання навчатися, розвиватися та отримувати неповторний студентський досвід.

  Мета проекту

Мета нашого проету залучити тебе, читачу, до створення такої собі моделі ідеального університету, адже студенти часто скаржаться на систему освіти в Україні, зокрема на відсутність надання якісних знань чи на нудну та незрозумілу подачу матеріалів. Настав час не лише скаржитися, а й діяти. І саме тобі ми надаємо можливість наблизити мрії до реальності та вказати напрямок до змін. Лиш увімкни фантазію та відкрий серце новим або ж давно забутим тобою мріям. 

Як ти уявляєш #УніверситетСвоєїМрії?

З 15 червня по 25 липня 2016 року надсилай свої уявлення та побажання щодо ідеального університету нам на адресу editor@ya-student.com.ua або пиши безпосередньо нашим координаторам vk.com/little___owl або vk.com/patricia_nieves (Вкажи своє ім’я та прізвище, університет, курс і факультет). Опиши в деталях, як має виглядати твій University of Dreams, якими мають бути ідеальні викладачі, яке буде меню в їдальні, які предмети будуть актуальними та цікавими, яким повинне бути справжнє студентське життя! Не соромся та не обмежуй себе у думках. Нехай твої фантазії будуть абсолютно казковими або ж цілком реальними – це не має значення! І пам’ятай: зміни починаються з власної свідомості!

Обсяг тексту – не більше 3500 знаків українською мовою. Трійка найкращих есе потрапить у друковану версію журналу «Я СТУДЕНТ», а також усі матеріали та коротка інформація про автора будуть опубліковані на сайті журналу ya-student.com.ua у спеціальній рубриці «Університет Моєї Мрії»!

ЧИТАТИ  УСІ МАТЕРІАЛИ
Далі...


Далі...


Далі...