Всеукраїнський молодіжний журнал «Я СТУДЕНТ» запускає літній воркшоп, на якому розкриє для тебе всі секрети журналістської майстерності та занурить у чарівний світ ГЛЯНЦЮ!

Хочеш навчитися писати хороші статті? Хочеш робити якісні інтерв’ю? Хочеш дізнатися, як правильно редагувати свій матеріал і бути в хороших стосунках із головним редактором? Ми готові тебе цього навчити!

  • Ти отримаєш інтенсивний практикум безпосередньо в редакції, де візьмеш участь у підготовці до друку журналів №7/8 та №9 і опануєш одразу кілька професій: журналіста, редактора, помічника головного редактора, менеджера, маркетолога, PR-щика, SMM-щика і навіть більше!
  • Ти навчишся писати та редагувати статті, а також ми готові навчити тебе основам роботи в Adobe Photoshop та Adobe InDesign
  • Ти гарантовано опублікуєш свої матеріали на сайті та у друкованій версії журналу

Заняття відбуватимуться щодня з 27 ЛИПНЯ по 5 СЕРПНЯ по буднях з 11:00 до 14:00 (теорія + практика на кожному занятті) в редакції журналу «Я СТУДЕНТ» (м. Київ, вул. Вінницька 10, Камінна зала).

Вартість участі у SUMMER MEDIA WORKSHOP – 150 грн. (у вартість входять кава-брейки та роздаткові матеріали). Випускникам воркшопу видається сертифікат.

Кількість місць обмежена! Твій вік та досвід не мають значення!

Реєстрація на SUMMER MEDIA WORKSHOPhttp://goo.gl/forms/9rLcP9G9FoeIiO7b2
Далі...


Далі...


Далі...