Пропонуємо взяти участь у фотопроекті BAVARIA в стилі німецького етно-fashion від провідного фотографа кількох глянцевих журналів Ярослави Громової.

Які асоціації виникають у вас при згадці національного німецького свята OCTOBER FEST? Чиста і гостинна Німеччина. Пиво, що ллється рікою. Запах і смак смажених сосисок. І, звичайно ж, пишногруді біляві красуні, що дарують відвідувачам фестивалю свої усмішки та гарний настрій.

Хочеш хоча б на мить стати частиною OCTOBER FEST? Для цього зовсім необов'язково їхати до Німеччини і брати участь в масових гуляннях. Для початку достатньо хоча б просто приміряти на себе традиційний баварський костюм «дірндл» і на якийсь час перевтілитися в таку собі панночку – сувору, але дуже сексуальну німкеню.

Вартість участі – 1200 грн.

У вартість пропозиції входить підбір образу, робота стиліста і фотографа, обробка і ретуш, і як бонус – публікація двох фотографій на всю сторінку в глянцевому журналі «Я СТУДЕНТ». Крім того, ви отримаєте всі вдалі фотографії з відзнятого матеріалу, а також до 20 примірників журналу з вашою опублікованою фотосесією.

Дизайнер проекту – Юлія Кукош
Фотограф проекту – Ярослава Громова

Бронювання місця ОБОВ'ЯЗКОВЕ! Записатися, а також отримати відповіді на всі запитання можна за тел: (063) 494 15 75 або пишіть на e-mail: editor@ya-student.com.ua, у ВК: https://vk.com/patricia_nieves
Далі...


Далі...


Далі...